Uniwersalny nawóz, dzięki któremu rośliny rosną zdrowe, a do tego zyskują silne ukorzenienie? To zdecydowanie tylko kilka zalet, które niesie ze sobą fosforan amonu. To "> Uniwersalny nawóz, dzięki któremu rośliny rosną zdrowe, a do tego zyskują silne ukorzenienie? To zdecydowanie tylko kilka zalet, które niesie ze sobą fosforan amonu. To ..."/>

www.sepsa2015.pl

Darmowy katalog firm z całej Polski

Ocena: 0 (z 0 głosów)

BELOR-Polska Sp. z o.o.

Dane firmy: Miasto: Elbląg Adres: Władysławowo 41 Tel.: 55 232 81 58 Witryna: http://www.belor-polska.eu/

Fosforan amonu

Fosforan amonu

Uniwersalny nawóz, dzięki któremu rośliny rosną zdrowe, a do tego zyskują silne ukorzenienie? To zdecydowanie tylko kilka zalet, które niesie ze sobą fosforan amonu. To substancja, która doskonale wpływa na wytwarzanie masy zielonej roślin, a z drugiej strony skutecznie ogranicza możliwość pochłonięcia przez nie zbyt dużej dawki azotu. Wszystko dzięki obecności fosforu, gwarantującego również pełne kwitnienie i równomierne dojrzewanie plonu.

Równie ważne jest to, że nawóz ten jest niezwykle uniwersalny. Można go stosować to niemal wszystkich gatunków zbóż, a także w uprawie warzyw czy sadownictwie. Jest jednak wrażliwy na oddziaływanie wilgoci. Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę WWW belor-polska.eu, pod którą kryje się bezpośredni dystrybutor najróżniejszych nawozów od renomowanych producentów. Proponuje on produkty nie tylko o wysokiej skuteczności, ale też w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo strona stanowi źródło informacji na temat tego typu chemii rolniczej — jakie stosować nawozy do określonych roślin, jakie są dozy i okresy ich zasiewania i wiele innych.

Dodano:

Więcej o firmie:


Napisz co myślisz o tej firmie


Inne firmy z tej kategorii

service picture

PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński

Elbląg

https://sklep.dorjan.pl/
service picture

electric-tech

Kieźliny

http://www.electric-tech.pl/