Zarówno firmy, jak i gospodarstwa indywidualne generują znaczne ilości odpadów, które zajmują podwórka, place, strychy, garaże i piwnice. Przychodzi taki moment, kiedy w "> Zarówno firmy, jak i gospodarstwa indywidualne generują znaczne ilości odpadów, które zajmują podwórka, place, strychy, garaże i piwnice. Przychodzi taki moment, kiedy w..."/>

www.sepsa2015.pl

Darmowy katalog firm z całej Polski

Ocena: 0 (z 0 głosów)

CAR PLAC Radosław Nowak, Sebastian Korn

Dane firmy: Miasto: Poznań Adres: Jackowskiego 19 Tel.: 661 544 970 Witryna: http://skupzlomu-poznan.pl/

Skup złomu Poznań Piątkowo - CAR PLAC

Skup złomu Poznań Piątkowo - CAR PLAC

Zarówno firmy, jak i gospodarstwa indywidualne generują znaczne ilości odpadów, które zajmują podwórka, place, strychy, garaże i piwnice. Przychodzi taki moment, kiedy właściciele chcą się tego wszystkiego pozbyć, jednak nie mają czasu ani ochoty, na segregowanie, noszenie czy wożenie tych surowców wtórnych do skupu. Z pomocą przychodzi im przedsiębiorstwo, prowadzące skup złomu w Poznaniu Piątkowie, które oferuje swoje usługi w zakresie odbioru, wyceny i wywozu wszelkiego rodzaju złomu i innych odpadów.

Firma ze strony skupzlomu-poznan.pl zabierze nawet zużyte akumulatory, które muszą zostać zutylizowane w odpowiedni sposób. Dzwoniąc do nich i umawiając się na odbiór, zyskujesz czas, miejsce, czyste środowisko i pieniądze. Jest to legalnie działający zakład z 20-letnim doświadczeniem, który posiada odpowiedni sprzęt, przeszkoloną załogę i miejsce, na którym dokona ostatecznej segregacji. W dodatku jest to uczciwe przedsiębiorstwo, które oferuje konkurencyjne ceny nie tylko za złom metali kolorowych, ale także zwykły, stalowy. 

Dodano:

Więcej o firmie:


Napisz co myślisz o tej firmie


Inne firmy z tej kategorii

service picture

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Pobiedziska

https://sklep.tiptopol.pl/
service picture

Efrental

Nowy Tomyśl

http://efrental.eu/