Nie trzeba szukać na zagranicznych stronach internetowych firmy, która pomoże w stworzeniu idealnie spersonalizowanego pod dane potrzeby projektu formy wtryskowej. Dlaczego? "> Nie trzeba szukać na zagranicznych stronach internetowych firmy, która pomoże w stworzeniu idealnie spersonalizowanego pod dane potrzeby projektu formy wtryskowej. Dlaczego?..."/>

www.sepsa2015.pl

Darmowy katalog firm z całej Polski

Ocena: 0 (z 0 głosów)

ERD ENGINEERING Sp. z o.o.

Dane firmy: Miasto: Kluczbork Adres: Ossowskiego 42 Tel.: Witryna: http://rkkplast.pl/

Formy wtryskowe produkcja

Formy wtryskowe produkcja

Nie trzeba szukać na zagranicznych stronach internetowych firmy, która pomoże w stworzeniu idealnie spersonalizowanego pod dane potrzeby projektu formy wtryskowej. Dlaczego? Ponieważ w Polsce również działają specjaliści w tym zakresie. Oferują pomoc doradczą, korzystne warunki współpracy, a przede wszystkim ultra dokładność w wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i zgromadzonego przez lata know-how.

Formy wtryskowe i ich produkcja są przedmiotem działalności rkkplast.pl. O tej doświadczonej firmie można powiedzieć, że jest wiodąca w swojej branży, o czym przekonują się także zagraniczni klienci. Za sukcesem stoi kilka przesłanek, nie tylko żelazna konsekwencja w rozwoju i ciągła ambicja wchodzenia na wyższy poziom świadczonych usług. Formy wtryskowe powstają w nowoczesnej maszynowni, a całym procesem zarządzają profesjonaliści z doświadczeniem. Oprócz tego można nawiązać współpracę w zakresie projektowania CAD/CAM czy obsługi frezarek CNC.

Dodano:

Więcej o firmie:


Napisz co myślisz o tej firmie


Inne firmy z tej kategorii