Potrzebny Ci jeden z najważniejszych komponentów zawieszenia do Twojego Forda? Zależy Ci na wytrzymałym elemencie, który sprawdzi się na różnych trasach i przez długi cz "> Potrzebny Ci jeden z najważniejszych komponentów zawieszenia do Twojego Forda? Zależy Ci na wytrzymałym elemencie, który sprawdzi się na różnych trasach i przez długi cz..."/>

www.sepsa2015.pl

Darmowy katalog firm z całej Polski

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Maro Garage Marek Cerekwicki

Dane firmy: Miasto: Kraków Adres: Studzienna 11A Tel.: 690-328-328 Witryna: http://marogarage.pl/

Tuleje poliuretanowe Ford Galaxy | http://marogarage.pl/

Tuleje poliuretanowe Ford Galaxy | http://marogarage.pl/

Potrzebny Ci jeden z najważniejszych komponentów zawieszenia do Twojego Forda? Zależy Ci na wytrzymałym elemencie, który sprawdzi się na różnych trasach i przez długi czas zapewni Ci komfortową jazdę ukochanym autem? Jeśli tak, to z pewnością powinieneś odwiedzić sklep internetowy marogarage.pl!

Sklep z częściami samochodowymi specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości tulei. Z powodzeniem znajdziesz tu w świetnej cenie tuleje poliuretanowe do Forda Galaxy, jak i do wielu innych aut. Co ważne, tego typu tuleje wytwarzane są z elastycznego, a zarazem niezwykle wytrzymałego materiału, jakim jest poliuretan. Warto wspomnieć, że materiał ten jest niezwykle elastyczny, co w przypadku zawieszenia jest kwestią nie do przeskoczenia. Wybierając jedną z tulei z asortymentu sklepu, możesz być pewien, że Twój Ford będzie odpowiednio sztywny, wolny od drgań i utrzymany w stabilnej konstrukcji.  

Dodano:

Więcej o firmie:


Napisz co myślisz o tej firmie


Inne firmy z tej kategorii

service picture

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

https://adwokat-nataliachrostek.pl/
service picture

P.H.U. STYLO-DOM Ewa Tokarska

Nowy Sącz

http://stylo-dom.pl/
service picture

ANSCars

Kraków

http://anscars.com/