Autobusy transportują dziennie setki osób, co prowadzi do szybkiego zużywania  się tapicerek na fotelach. Na szczęście można temu zapobiec! Prowadząc firmę przewozową, "> Autobusy transportują dziennie setki osób, co prowadzi do szybkiego zużywania  się tapicerek na fotelach. Na szczęście można temu zapobiec! Prowadząc firmę przewozową,..."/>

www.sepsa2015.pl

Darmowy katalog firm z całej Polski

Ocena: 0 (z 0 głosów)

PPPH "JAKBET" Edyta Matuszewska

Dane firmy: Miasto: Legnica Adres: Wileńska 1 Tel.: 501778609 Witryna: http://www.jakbet.pl/

Pokrowce do autobusów | http://www.jakbet.pl/

Pokrowce do autobusów | http://www.jakbet.pl/

Autobusy transportują dziennie setki osób, co prowadzi do szybkiego zużywania  się tapicerek na fotelach. Na szczęście można temu zapobiec! Prowadząc firmę przewozową, powinieneś zadbać o pokrowce do autobusów, które pozwolą uniknąć uszkodzeń. Gdzie jednak ich szukać?

Przedsiębiorstwo jakbet.pl udostępnia wysokiej jakości pokrowce od wielu lat, oferując klientom najlepsze materiały na rynku. Stosowanie okryć na fotelach pozwoli uniknąć szybkiego zużywania się tapicerki, a co ważne, zagwarantuje pasażerom maksimum komfortu. Dowiedz się więcej o produktach, odwiedzając stronę internetową firmy. Jeżeli wciąż będziesz miał wątpliwości, to skorzystaj z rady doświadczonych pracowników, którzy wiedzą niemalże wszystko. Zadbaj o fotele w swoim samochodzie, autokarze, ciężarówce i ciesz się doskonałym stanem foteli przez wiele, wiele lat.

Dodano:

Więcej o firmie:


Napisz co myślisz o tej firmie


Inne firmy z tej kategorii

service picture

P.P.H.U. Ekoinstal Sebastian Dudek

Krasnosielc

http://ekoinstal.org.pl/
service picture

HaloHaloBus

Gryfów Śląski

http://www.halohalobus.pl
service picture

Haste Trade & Design Sp. z o.o.

Oborniki Śląskie

https://hastegarden.pl