Środki europejskie mają ogromne znaczenie. Zdaniem komentatorów stały się jednym z istotnych czynników napędzających rozwój gospodarki "> Środki europejskie mają ogromne znaczenie. Zdaniem komentatorów stały się jednym z istotnych czynników napędzających rozwój gospodarki..."/>

www.sepsa2015.pl

Darmowy katalog firm z całej Polski

Ocena: 0 (z 0 głosów)

SENSE consulting

Dane firmy: Miasto: Poznań Adres: św. Michała 43 Tel.: 61 843 26 11 Witryna: https://senseconsulting.pl/

Pozyskiwanie funduszy unijnych

Pozyskiwanie funduszy unijnych

Środki europejskie mają ogromne znaczenie. Zdaniem komentatorów stały się jednym z istotnych czynników napędzających rozwój gospodarki. Część firm zrobiła z nich znakomity użytek, czego nie sposób pominąć. Teraz pieniądze z Unii Europejskiej można pozyskać łatwiej. Pomogą w tym wysokiej klasy doradcy. Właśnie tacy czekają w agencji Sense Consulting. Uchodzi ona w tym momencie za jednego z najwyżej notowanych partnerów w tym zakresie.

Mając przy sobie ekspertów z doświadczeniem oraz wiedzą, każdemu wyzwaniu da się sprostać zdecydowanie łatwiej. Pozyskiwanie funduszy unijnych stanowi ogromną szansę dla podmiotów biznesowych. Narzędzia, jakie są dziś dostępne należą do zaawansowanych i co najważniejsze skutecznych. To jasne, że nie wszyscy potrafią się sprawnie poruszać w gąszczu formalności. Aktywność doradców staje się w tym momencie koniecznością.

Dodano:

Więcej o firmie:


Napisz co myślisz o tej firmie


Inne firmy z tej kategorii

service picture

TIP-TOPOL Sp. z o.o.

Pobiedziska

https://sklep.tiptopol.pl/
service picture

Efrental

Nowy Tomyśl

http://efrental.eu/