www.sepsa2015.pl

Darmowy katalog firm z całej Polski

Ocena: 0 (z 0 głosów)

TG TRANSPORT GABARYTOWY

Dane firmy: Miasto: Gorzów Wielkopolski Adres: Obrońców pokoju 30 Tel.: 690 690 682 Witryna: http://transportgabarytowy.pl/

TG  | Przenoszenie maszyn

TG | Przenoszenie maszyn

Potrzebujesz pomocy w przetransportowaniu nowej maszyny rolniczej? A może musisz przewieźć specjalistyczny sprzęt budowlany do oddalonego o wiele kilometrów od Twojej firmy miasta? W takim razie odwiedź stronę internetową transportgabarytowy.pl i sprawdź ich ofertę już teraz. Firma TG Transport Gabarytowy oferuje naprawdę profesjonalne przenoszenie maszyn budowlanych i rolniczych oraz ich przewóz transportem samochodowym. Ich usługi są fachowe i bardzo kompleksowe, dzięki czemu Ty nie będziesz musiał się niczym martwić. 
Zaufaj profesjonalistom i zgłoś się do nich już teraz. Skorzystaj z ich doświadczenia, fachowej wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu odpowiednio przystosowanego do przewożenia nawet bardzo dużych ładunków. Dzięki ich fachowemu podejściu możesz mieć pewność, że Twoje maszyny zostaną odpowiednio zabezpieczone i dostarczone na miejsce bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Dodano:

Więcej o firmie:


Napisz co myślisz o tej firmie


Inne firmy z tej kategorii

service picture

STOR Orzechowscy Spółka Jawna

Nowa Sól

https://stor.eu/
service picture

Strefa Skoków

Zielona Góra

https://www.strefaskokow.pl/