www.sepsa2015.pl

Darmowy katalog firm z całej Polski

Ocena: 0 (z 0 głosów)

AB-rent

Dane firmy: Miasto: Wrocław Adres: Sycowska 13 Tel.: Witryna: https://www.ab-rent.pl/

AB-rent - Wynajem długoterminowy samochodów

AB-rent - Wynajem długoterminowy samochodów

Posiadanie samochodu na własność wiąże się z wieloma korzyściami, ale czy na pewno to jedyne wyjście? Warto pamiętać, jak drogie jest utrzymanie auta, a także wziąć pod uwagę fakt jego nieustannie spadającej wartości. Z tego względu krótko-, średnio- i długoterminowe opcje wynajmu samochodów cieszą się coraz większym zainteresowaniem Polaków, którzy mają świadomość, że nie trzeba już kupować pojazdu, aby móc z niego korzystać na co dzień.

Firmy w rodzaju ab-rent.pl oferują bardzo szeroki wybór aut – od niewielkich i miejskich, po dostawcze czy luksusowe. Krótko mówiąc, każdy znajdzie coś idealnego na miarę swoich potrzeb i oczekiwań. Cena jest uzależniona od limitu kilometrów, a także wartości pojazdu. Stała, miesięczna opłata wystarczy również na pokrycie wszystkich polis ubezpieczeniowych, wymianę opon czy regularny serwis z naprawami i przeglądem włącznie.

Wynajem długoterminowy samochodów trwa od 24 do 60 miesięcy. W tym okresie cena nie ulega zmianie i jest taka sama jak przy podpisywaniu stosownych dokumentów. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba się obawiać, co będzie np. po 1,5 roku.

Dodano:

Więcej o firmie:


Napisz co myślisz o tej firmie


Inne firmy z tej kategorii

service picture

Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska

Wrocław

https://kancelariapawlowska.pl
service picture

Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki

Wrocław

https://kancelariarostocki.pl/
service picture

PPPH "JAKBET" Edyta Matuszewska

Legnica

http://www.jakbet.pl/