www.sepsa2015.pl

Darmowy katalog firm z całej Polski

Ocena: 0 (z 0 głosów)

AC Porath Sp. z o.o.

Dane firmy: Miasto: Gdynia Adres: Świętojańska 43 Tel.: 58 6888686 Witryna: https://acporath.com

https://acporath.com • Dokument celny t1

https://acporath.com • Dokument celny t1

Zakres działań, jakich podejmują się pracownicy agencji celnej ogłaszającej się na stronie acporath.com, jest zgodny z dostrzeganymi potrzebami rynkowymi, które są spowodowane umiejscowieniem Polski na mapie przewozowej. Kadra obsługuje zarówno przedsiębiorców eksportujących i importujących towary na terenie UE, jak i do państw nienależących do wspólnoty. Stosując odpowiednie regulacje prawne, przygotowuje dokument celny T1 i T2, niezbędny do przeprowadzenia odprawy transportowej.

Agencja działa od wielu lat na polskim rynku. Przyjmuje zlecenia od klientów biznesowych reprezentujących różne branże. Z pomocy pracowników mogą skorzystać również obcokrajowcy. Istnieje możliwość zamówienia usługi celnej świadczonej w językach obcych. 

Prowadzona przez agencję działalność to także wsparcie szkoleniowe. Kadra prowadzi kursy tematyczne, podczas których omawiane są najnowsze regulacje prawne dotyczące legalności przewozu międzynarodowego towarów oraz wynikających z tego tytułu obowiązków dla przewoźnika.

Dodano:

Więcej o firmie:


Napisz co myślisz o tej firmie


Inne firmy z tej kategorii

service picture

Moto Handel Wojciech Nowociński

Rumia

https://skupaut-pomorskie.pl/
service picture

Drukarnia Amicus

Skórcz

https://www.amicus-druk.eu/