www.sepsa2015.pl

Darmowy katalog firm z całej Polski

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Autokasacja U Jacka

Dane firmy: Miasto: Aleksandrów Kujawski Adres: Marii Danilewicz-Zielińskiej 6 Tel.: 660 185 232 Witryna: https://auta-skup.com/

Auta-skup.com - Skup aut Bydgoszcz ceny

Auta-skup.com - Skup aut Bydgoszcz ceny

Czasami zdarza się, że oddanie auta do komisu nie przynosi oczekiwanych rezultatów, dlatego też wiele osób poszukuje alternatywnych sposobów na legalne pozbycie się swojego samochodu. Jednym z nich jest Autokasacja u Jacka, czyli skup aut w Bydgoszczy, oferujący konkurencyjne ceny. Firma ta zainteresowana jest nie tylko autami sprawnymi, ale również takimi, które uległy wypadkowi, zalaniu, spaleniu i nie tylko. Pracownicy dysponują lawetą, dzięki czemu są w stanie przetransportować dany pojazd bezpośrednio do skupu.

Wycena auta jest następną kwestią, jaką wyróżnia takie miejsca na tle innych rozwiązań. Innymi słowy, w skupach wycena dokonywana jest z uwzględnieniem wielu aspektów, takich jak:

  • rocznik pojazdu,
  • jego stan techniczny,
  • marka

Popularność skupów rośnie również za sprawą możliwości otrzymania gotówki od ręki, co jest bardzo wygodne. Klienci nie muszą więc czekać miesiącami na to, aż ktoś zdecyduje się na zakup ich pojazdu, jak mogłoby mieć to miejsce w przypadku wystawienia auta na internetowej aukcji.

Dodano:

Więcej o firmie:


Napisz co myślisz o tej firmie


Inne firmy z tej kategorii

service picture

podlogibydgoszcz.pl

Bydgoszcz

http://podlogibydgoszcz.pl/
service picture

Auto Serwis Kwiatowa

Toruń

http://mechanikakwiatowa.pl/
service picture

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

http://mecenas-pacewicz.pl/