www.sepsa2015.pl

Darmowy katalog firm z całej Polski

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Bio - baseny

Dane firmy: Miasto: Suchy Las k/Poznania Adres: Obornicka 76 Tel.: 605 061 831 Witryna: http://www.bio-baseny.pl

Bio - baseny | Filtry do basenów Poznań

Bio - baseny | Filtry do basenów Poznań

Inwestorzy planujący budowę basenu zewnętrznego lub wewnętrznego czy chcący wyposażyć zbiornik we wszelkie niezbędne sprzęty do oczyszczania wody mogą skorzystać z usług przedsiębiorstwa Bio Baseny. Firma funkcjonuje na rynku od lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów. Oferta jest rozbudowana, która zawiera akcesoria i preparaty umożliwiające utrzymanie wody, ścian i dna basenu w czystości.

Podmiot dysponuje wykwalifikowanymi pracownikami, zaawansowanym sprzętem oraz ma dostęp do porządnych materiałów budowlanych, co gwarantuje szybkie i profesjonalne wykonanie pracy. Przedsiębiorstwo podejmuje się budowy basenów przydomowych i hotelowych zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Wśród proponowanych produktów dodatkowych znajdują się nowoczesne odkurzacze, szczotki do czyszczenia ścian, siatki z uchwytem teleskopowym do liści, węże basenowe, łatki samoprzylepne, sztyce oraz filtry do basenów. Podmiot działa w Poznaniu, ale świadczy usługi również klientom mieszkającym w innych miejscowościach.

Dodano:

Więcej o firmie:


Napisz co myślisz o tej firmie


Inne firmy z tej kategorii

service picture

Duda-Cars S.A.

Leszno-Strzyżewice

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/
service picture

INSTAL-FILTER SA

Kościan

https://instalfilter.pl/
service picture

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

Wrocław

http://wroclaw.nawrocki.info.pl/