www.sepsa2015.pl

Darmowy katalog firm z całej Polski

Ocena: 0 (z 0 głosów)

PORAJ - Kancelaria Prawno-Patentowa

Dane firmy: Miasto: Poznań Adres: J. Słowackiego 31/33 Tel.: 61 843 21 00 Witryna: https://poraj.com/

Umowa o przeniesienie autorskich praw majątkowych

Umowa o przeniesienie autorskich praw majątkowych

Kancelaria oferuje klientom prywatnym i przedsiębiorcom konsultacje oraz skonstruowanie umowy dotyczącej przeniesienia praw autorskich. Doświadczeni specjaliści wykazują indywidualne podejście do każdego zlecenia, ponieważ wiedzą, jak istotne jest zachowanie zapisów prawnych. Każda umowa o przeniesienie autorskich praw majątkowych jest skonstruowana poprawnie. Klienci wiedzą, że nie muszą obawiać się konsekwencji prawnych. 

Wszystkie dokumenty są poprawne merytorycznie oraz opracowane w przystępnym języku, z jakiego zrozumieniem nikt nie ma problemu. Tym samym, zmniejsza się ryzyko nieprawidłowej interpretacji poszczególnych zapisów. Dokumentacja jest przejrzysta graficznie, co także ma znaczenie dla osób zapoznających się z jej treścią. Druk jest wyraźny i nie ma zapisów mniejszą czcionką. 

Klienci otrzymują od ekspertów z Kancelarii Prawno - Patentowej PORAJ gotowe pliki, jakie muszą jedynie uzupełnić danymi osobowymi. Współpraca jest satysfakcjonująca dla zleceniodawców, którzy mają pewność, iż nie naruszają praw autorskich. 

Dodano:

Więcej o firmie:


Napisz co myślisz o tej firmie


Inne firmy z tej kategorii

service picture

Duda-Cars S.A.

Leszno-Strzyżewice

https://www.duda-cars.mercedes-benz.pl/
service picture

Wellton Sp. z o.o.

Kopanica

https://wellton.pl/pl/
service picture

INSTAL-FILTER SA

Kościan

https://instalfilter.pl/