www.sepsa2015.pl

Darmowy katalog firm z całej Polski

Ocena: 0 (z 0 głosów)

Rainbow System Polska

Dane firmy: Miasto: Warszawa Adres: Samuela Twardowskiego 11 Tel.: (22) 833 76 25 Witryna: https://rainbowsystem.com.pl/

Odkurzacz wodny Rainbow

Odkurzacz wodny Rainbow

Osoby posiadające alergię na kurz doskonale wiedzą, jak nieprzyjemne objawy mogą się pojawić, gdy tylko w domu zalegnie się trochę kurzu. Aby ograniczyć działanie szkodliwych alergenów trzeba rzecz jasna regularnie oczyszczać mieszkanie z brudu i kurzu. Odkurzanie zwykłym odkurzaczem to jednak za mało. Co prawda większe zanieczyszczenia zostaną pochłonięte, jednakże zawsze jakaś ich garstka będzie krążyć w powietrzu.

Idealne rozwiązuje firma rainbowsystem.com.pl, która w sprzedaży posiada odkurzacz wodny Rainbow. Po zassaniu brud trafia do zbiornika z wodą, dzięki czemu żadne cząsteczki kurzu nie wydostaną się ponownie na zewnątrz. Panele, dywany, a także obicia mebli oraz powietrze zostają świetnie oczyszczone. Co więcej, produkt nie wymaga stosowania wymiennych worków, a wodę wlewa się do specjalnego pojemnika - dzięki temu stosowanie wodnego odkurzacza jest o wiele bardziej ekonomiczne niż tradycyjnego.

Dodano:

Więcej o firmie:


Napisz co myślisz o tej firmie


Inne firmy z tej kategorii

service picture

e-dmuchance.eu

Warszawa

https://e-dmuchance.eu/
service picture

SOLID HALE Sp. z o.o.

Młochów

https://solidhale.pl/
service picture

Tent4Rent

Warszawa

https://tent4rent.pl/